Сьогодні, 8 листопада 2022 року в онлайн форматі на платформі Zoom відбулася XІ Міжнародна науково-практична конференція «Європейська інтеграція вищої освіти України в контексті болонського процесу. Відновлення: виклики, підходи та інструменти», до роботи якої в повному складі долучився колектив кафедри географії, екології і методики навчання факультету гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій.
У роботі конференції взяли участь кандидат педагогічних наук, докторант Володимир Носаченко, кандидат педагогічних наук, професор Борис Чернов, кандидат географічних наук, доцент, завідувач кафедри Людмила Воловик, кандидат історичних наук, доцент Катерина Ковальська, кандидат історичних наук, старший викладач Валерія Мічуда, старший викладач навчання Рімма Бондаренко.
Метою даного заходу є розвиток компетентностей з відновлення вищої освіти в Україні, спрямованих на забезпечення та удосконалення якості, а також вироблення відповідних рекомендацій.
Під час роботи конференції лунали актуальні і важливі доповіді ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка Володимира Бугрова, міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета, президента Національної академії педагогічних наук України Василя Кременя, голови Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Андрія Бутенка, керівниці освітніх програм Британської ради в України Людмили Таценко, координаторки Національного Еразмус+ офісу в Україні Світлани Шитікової, генерального директора Директорату фахової передвищої, вищої освіти МОН України та інших.
Робота Міжнародної конференції відбувалася в рамках двох сесій: «Відновлення вищої освіти України в контексті євроінтеграції» й «Шляхи відновлення вищої освіти на національному, регіональному та інституційному рівнях». Підбиваючи підсумки конференції, доповідачі наголошували на шляхах відновлення вищої освіти на всіх рівнях, актуальних підходах та інструментах відновлення вищої освіти в Україні, спрямованих на забезпечення та удосконалення якості.
Конференція організована Міністерством освіти і науки України, Національною академією педагогічних наук України, Інститутом вищої освіти НАПН України, Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти, Київським національним університетом імені Тараса Шевченка, Спілкою ректорів закладів вищої освіти України, Національним Еразмус+ офісом в Україні & Національними експертами з реформування вищої освіти (HERE), Британською Радою в Україні.
Пресцентр кафедри географії, екології і методики навчання