«Україна – ЄС: кроки до вступу. Інтеграція аграрного сектору у європейський і глобальний економічний простір»: науково-педагогічні працівники кафедри екології, географії і методики навчання долучилися до проведення зимової школи

Факультет природничої освіти > Новини кафедри екології, географії і методики навчання > «Україна – ЄС: кроки до вступу. Інтеграція аграрного сектору у європейський і глобальний економічний простір»: науково-педагогічні працівники кафедри екології, географії і методики навчання долучилися до проведення зимової школи

Упродовж тижня, з 20 по 26 лютого 2025 року, науково-педагогічні працівники кафедри екології, географії і методики навчання долучилися до проведення зимової школи «Україна – ЄС: кроки до вступу. Інтеграція аграрного сектору у європейський і глобальний економічний простір».

 Участь взяли завідувачка кафедри екології, географії і методики навчання, кандидат географічних наук, доцент Людмила Воловик; кандидат педагогічних наук, доцент, проректор з навчально-методичної роботи Володимир Носаченко;  кандидат історичних наук, доцент Катерина Ковальська; кандидат історичних наук, доцент Валерія Мічуда; старший викладач Рімма Бондаренко.

Повідомляється, що в рамках зимової школи розглядалися актуальні теми сьогодення, а саме:

  • «Євроінтеграція України: історія, виклики та перспективи в умовах воєнного стану»;
  • «Українсько-європейські зовнішньоекономічні відносини в аграрній сфері»;
  • «Сучасні тренди та трансформаційні тенденції в аграрному секторі: європейський вектор»;
  • «Успішні приклади імплементації міжнародного досвіду для розвитку галузей аграрного сектору економіки України».

Нині, в умовах російсько-української війни, одним з головних наповнювачів бюджету України є саме аграрний сектор економіки.

Інтегруючись в європейський економічний та освітній простір українські заклади вищої освіти, наукові установи та громадські організації, об’єднуються для реалізації реформ у всіх сферах людської діяльності, використовуючи інноваційні підходи, трансформуючи галузеву структуру національної економіки до вимог країн ЄС та вибудовують стратегію повоєнного відновлення України.

Пресцентр кафедри екології, географії і методики навчання