Відбулася зустріч із директором WeStudy: що пропонує цифровий університет для сковородинівців

Факультет природничої освіти > Новини факультету > Відбулася зустріч із директором WeStudy: що пропонує цифровий університет для сковородинівців

Наприкінці минулого тижня на базі факультету гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій 20 травня 2022 року відбулася робоча зустріч з директором, головним розробником цифрового університету WeStudy Ростиславом Рижковим та відповідальними за наповнення цієї платформи: завідувачами кафедр, викладачами та лаборантами Університету Григорія Сковороди в Переяславі.

У навчанні взяли участь понад 33 науково-педагогічних працівників та лаборантів. Як це було – розповідаємо у цій публікації.

WeStudy – це інноваційний крок на шляху до цифровізації освіти. Цифровий університет WeStudy пропонує для Університету Григорія Сковороди в Переяславі унікальний комплекс простих рішень для спрощення освітніх послуг, і першопрохідцями у цьому став факультет гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій. Насамперед, це унікальна інтегрована онлайн платформа для нашого закладу освіти. Сучасні рішення для просування послуг Університету Григорія Сковороди в Переяславі на світовому ринку освітніх та наукових послуг.

У ході навчання викладачі мали можливість поставити питання, які були актуальними для наповнення онлайн платформи. Зокрема, розібрали такі вкладки:

– Робочі програми (сюди завантажується весь контент, з яким буде працювати викладач протягом двох семестрів, де зокрема можна додавати pdf-файли). Головне в Робочій програмі – це бали, які виставляє викладач, відповідно до Болонської системи оцінювання;

– Оцінювання;

– Мій розклад.

Зручність саме цієї онлайн-платформи полягає у тому, що студент після проведення практичних занять одразу буде бачити основні завдання, посилання на заняття, а в кінці – отримані бали за роботу, не звертаючись до деканату, як це було раніше.

Крім того, викладачі можуть створювати і нові компоненти та додавати файли із робочими програмами, завданнями, тестами, які необхідно виконувати впродовж усього циклу опанування конкретної дисципліни.

Разом з тим, важко зазначити, що  здобувачі будуть бачити свій онлайн розклад, електронну залікову книжку та посилання на Zoom-заняття.

Також в ході розмови було поставлено ряд важливих та актуальних запитань від викладачів та лаборантів. Зокрема, Ростислав Рижков наголосив на тому, що найближчим часом буде створено професійне відео-інструктаж з озвученням і графікою для навчання та перегляду цієї онлайн платформи.

 

Пресцентр факультету гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій