Профорієнтація в умовах воєнного стану: сковородинівці відвідали Національний природний парк «Білоозерський»

Факультет природничої освіти > Новини факультету > Профорієнтація в умовах воєнного стану: сковородинівці відвідали Національний природний парк «Білоозерський»

Незважаючи на обставини, які склалися в країні, Університет Григорія Сковороди в Переяславі продовжує працювати – освіта не втрачає актуальності. Зокрема, факультет гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій провів профорієнтаційну роботу спільно з приймальною комісією і партнером УГСП – Національним природним парком «Білоозерський».

 

Так, 4 квітня 2022 року декан факультету гуманітарно-природничої освіти та соціальних технологій Вячеслав Редзюк спільно з заступником відповідального секретаря приймальної комісії Університету Григорія Сковороди в Переяславі Василем Якубою, з метою профорієнтаційної роботи, відвідали Національний природний парк «Білоозерський».

У ході зустрічі з потенційними абітурієнтами, на якій також були присутні керівник НПП «Білоозерський» Віктор Шарапка та його заступник Микола Швець,  було обговорено умови вступної кампанії 2022 року. Нагадаємо, що в умовах воєнного стану, її особливістю є мультипредметний тест та мотиваційний лист.

Нагадаємо, що Університет є науковим консультантом Національного парку як установа, що має кадровий потенціал та супутні спеціальності. Зокрема, ФГПОСТ виховує фахівців природничих наук таких спеціальностей: Cередня освіта (Біологія та здоров’я людини), Середня освіта (Географія та краєзнавчо-туристична робота), Середня освіта (Географія), Середня освіта (Природничі науки).

Власне, для здобувачів вищої освіти даних споріднених спеціальностей Парк є науковою базою для проведення польових, навчальних практик, екологічних акцій, конференцій, форумів, семінарів, навчальних тренінгів, круглих столів, тематичних вечорів, фестивалів, вікторин, олімпіад, екологічних ігор, конкурсів, екскурсій, ознайомлення з еколого-освітніми стежками та маршрутами. Також для студентів Університету є можливість проводити науково-дослідницькі роботи за практичним спрямуванням та застосовувати загально біологічні й географічні методи досліджень в лісових екосистемах.

Варто відмітити, що сковородинівський університет, відповідно до угоди про співпрацю з Національним парком «Білоозерський», на постійній основі проводить наукові консультування з осені 2021 р. із зміни статусу лісгоспу в статус національного парку.

Прес-центр факультету